#1 28-05-11 12:33:18

Scertix

Uczestnik

Zarejestrowany: 28-05-11
Posty: 58
Punktów :   

Poznajmy się

Tu chyba niczego nie muszę tłumaczyć. Zasada prosta. Nie ma żadnych ograniczeń. Chcesz podać imię? Podaj. Nie chcesz? Nie rób tego. Wolność słowa. Jeśli już zakładam coś takiego wypadałoby rozpocząć zabawę.

Zwą mnie Justyna. Wiem, że mój nick nie wskazuję na płeć żeńską, ale miejcie do mnie zaufanie. Naprawdę jestem dziewczyną, choć moje niektóre zachowania nie świadczą o tym. Mój wiek niech pozostanie tajemnicą. Ciekawscy (jeśli już muszą) niech pytają, lub po prostu próbują odgadnąć. Mieszkam na Śląsku. Miasta nie podam. Niby Polka, ale serce Rosyjskie. Moje zainteresowania... Wyjdą w praniu. Z łatwością można je dostrzec. Przyznam, są dosyć dziwne jak na dziewczynę. Bardzo lubię pisać różne opowiadania i historyjki. Mój umysł ciągle jest zaśmiecany nowymi pomysłami. Jaka jestem? Na pewno zbyt odważna, za co obrywałam nieraz w szkole. Nie potrafię usiedzieć na miejscu. Pełna energii i oczywiście zupełnie nieprzewidywalna. Co jeszcze... Wygląd może pominę... Uwielbiam wszelkiego rodzaju słodycze (prócz lukrecji). To na tyle.


Gefährlich ist wer Schmerzen kennt vom Feuer das den Geist verbrennt
Gefaehrlich das gebrannte Kind mit Feuer das vom Leben trennt
Ein heisser Schrei
Feuer frei

Offline

 

#2 28-05-11 21:04:50

 pawccioo

Aktywny uczestnik

Skąd: GW
Zarejestrowany: 27-05-11
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się

A ja napiszę że mam korzenie Ukraińskie xD


UKRAINA

Offline

 

#3 29-05-11 09:55:05

Scertix

Uczestnik

Zarejestrowany: 28-05-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Nieźle. Uwielbiam Ukraińców(choć bardziej Białorusinów). Już cię lubię ^ ^


Gefährlich ist wer Schmerzen kennt vom Feuer das den Geist verbrennt
Gefaehrlich das gebrannte Kind mit Feuer das vom Leben trennt
Ein heisser Schrei
Feuer frei

Offline

 

#4 29-05-11 09:57:06

 Лука

Administrator

13829212
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 542
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Ja tam dużo o sobie nie lubię pisać Charakter mój poznacie podczas edycji w których mam nadzieje że będziecie brać udział Zwą mnie Łukasz Tyle starczy?? Ok powiem jeszcze że jestem ze śląska , mieszkam niedaleko stolicy tego województwa


http://www.tophit.ru/img/news/11569_l.jpg

Reprezentantka Rosji - Yolka

Offline

 

#5 29-05-11 16:24:46

 kriss

Uczestnik

Zarejestrowany: 28-05-11
Posty: 286
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Po pierwsze, miło was poznać, a po drugie to mam na imię Piotrek, a pseudo kriss wymyśliłem przy rejestracji O sobie nie lubię mówić więc powiem tylko to co najważniejsze. Moją zyciową pasją jest muzyka, mam nadzieję że zostanę muzykiem , gram trochę na pianinie i skrzypcach, i piszę piosenki, ale dlatego że jestem bardzo zwarowiany i co chwilę wymyslam coś innego, na kilkanascie zaczętych piosenek skończyłem na razie dwie xD dodam jeszcze że jestem ze wsi na południu Mazowsza Pozdrawiam

Offline

 

#6 29-05-11 16:29:11

 nebbor

Aktywny uczestnik

Zarejestrowany: 28-05-11
Posty: 383
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Cześć też miło mi was poznać. Uwielbiam ESC ale piosenkarzem jestem słabym ale kocham słuchać muzykę po za tym uwielbiam Holandię, naprawdę piękny kraj (sam tam zresztą byłem ) Mam nadzieję że będę tu poznawał nowe hity których jeszcze nie znałem POZDRAWIAM

Offline

 

#7 29-05-11 16:29:18

Tomczas

Uczestnik

Zarejestrowany: 26-05-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Powitać. Zwyczajowo nie lubię o sobie opowiadać. Trudno jest mnie samemu określić się w kilku zdaniach. Mogę z całą pewnością stwierdzić że jestem nieprzewidywalny o czym moi znajomi zdążyli się przekonać. Generalnie potrafię się dostosować do każdej sytuacji. Z problemami ale jednak. Co lubię? Muzykę. Ona działa na mnie uspokajająco. I nawet mocniejsze kawałki. Lubię zwierzęta i szalone akcje z przyjaciółmi. Lubię wędrować i jeździć rowerem. Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem:)

Offline

 

#8 30-05-11 21:13:54

 Patryk

Moderator

Zarejestrowany: 30-05-11
Posty: 644
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam:) Mam na imię Patryk i pochodzę z Warmii:) Tak jak większość ciężko mi jest się o sobie wypowiedzieć, więc powiem, że uwielbiam muzykę oraz  siatkówkę:)

Offline

 

#9 06-06-11 22:06:58

Scertix

Uczestnik

Zarejestrowany: 28-05-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Liczyłam na większą wylewność, ale to zawsze jakiś krok do przodu.


Gefährlich ist wer Schmerzen kennt vom Feuer das den Geist verbrennt
Gefaehrlich das gebrannte Kind mit Feuer das vom Leben trennt
Ein heisser Schrei
Feuer frei

Offline

 

#10 11-06-11 18:30:13

Kamil

Aktywny uczestnik

Zarejestrowany: 02-06-11
Posty: 117
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Tak więc na imię mam Kamil i mam 19 lat , mój nick to ksywka , którą noszę w szkole . Jestem starszym bratem Łukasza(tego tu na stronie) , który namówił mnie na okres wakacji żebym do was dołączył.Eurowizje oglądam od 2003 roku z przerwami (2005,2009).Mam dziwny gust muzyczny, każdy tak twierdzi. Uwielbiam muzykę z ambitnym tekstem ( nie żadne Boom Boom Czaka czaka czy Haba haba) oraz ballady(wręcz kocham).Jakby ktoś chciał coś wiedzieć więcej o mnie pisać PW.

Offline

 

#11 22-06-11 13:36:51

 Лука

Administrator

13829212
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 542
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Ponieważ temat zanikł wśród innych , przyklejam go. Będzie bardziej widoczny.


http://www.tophit.ru/img/news/11569_l.jpg

Reprezentantka Rosji - Yolka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań Łodzie motorowe czarter prace ziemne Złotów