• Index
  •  » EDYCJE
  •  » Nabór - Głosowanie na kandydatury

#1 27-06-11 22:22:10

 Лука

Administrator

13829212
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 542
Punktów :   

Nabór - Głosowanie na kandydatury

Kandydatura nr 1:


Wiek : 19
Czas spędzony na forum : Od 30minut do 2 godzin.
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu :   Nowe edycje tematyczne , wikie , można zrobić portale informacyjne (blip , twitter itd.)
Opisz siebie : Miły/a dziewczyna/chłopak , który/a lubi posłuchać muzyki , pograć w siatkówkę i w kosza.
Dlaczego ty? : Postaram się nie odrzucać żadnych propozycji tylko dalej ulepszać konkurs
Jak długo jesteś w konkursie? : Od 2 edycji
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : [/color] TAK
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : Jestem rzetelny/a , nie łamię regulaminu , jestem aktywny/a na forum.



Kandydatura nr 2:

Wiek : 16
Czas spędzony na forum : Bardzo dużo
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu :   Nowa strefa, ta ogólnie nie ma nic wspólnego z innymi państwami, kulturą itp. i to mnie tu denerwuje. Edycja Eurowizyjna co 5 edycji, czyli piosenki które mogły by być tylko z Eurowizji.
Opisz siebie : Sliczny/a, piękny/a. Haha ! A tak na serio to szczery/a do bólu, gdy coś mi nie pasi od razu mówię. Hmm ... ?  Nie lubię podlizywania się bo to jest żałosne ;P A tak poza tym to humorystyczny/a i zawszę lubię pomagać innym 
Dlaczego ty? : Napisałam/em na górze ... bo to będzie to samo ;P
Jak długo jesteś w konkursie? : Od początku
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : TAK
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : No bo będzie fajnie   Postaram się żeby nie było DSQ dla danego państwa, gdy wyśle piosenkę która łamie regulamin tylko dać tej osobie jeszcze raz wybrać reprezenta.




Kandydatura nr 3:

Wiek : 19
Czas spędzony na forum : Spędzam dużo czasu na forum (czasami nawet kilka razy dziennie)
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu :   Wpadłam/em na pomysł wprowadzenia BEST 5
Opisz siebie : Jestem spokojny/a, cierpliwy/a, otwarty/a na różne propozycje i przede wszystkim ambitny/a , czyli podsumowując: skromny/a , bez wad   
Dlaczego ty? : Moim zdaniem każdy może dostać szansę nawet ja bo gdybym wygrał/a to mam próbne 14 dni więc jeśli się wam nie spodoba moja "administratura" to podam się do "dymisji"
Jak długo jesteś w konkursie? : Od 1 edycji
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : TAK
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : Jeżeli chcecie kogoś na to stanowisko kto będzie się liczył z waszym zdaniem to głosujcie na mnie





Kandydatura nr 4:

Wiek : 16
Czas spędzony na forum : 1 miesiąc
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu :   Co najwyżej zmiany kosmetyczne, gdyż konkurs jest już na tyle rozbudowany, że nie ma potrzeby go zmieniać
Opisz siebie : pilny/a, rzetelny/a, nie konfliktowy/a, koleżeński/a, zwariowany/a 
Dlaczego ty? : Dlaczego nie
Jak długo jesteś w konkursie? : Od 1 edycji
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : TAK
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : Bo jestem dobrą/ym kandydatką/em




Kandydatura nr 5:

Wiek : 17
Czas spędzony na forum : Ok. 2 godziny dziennie
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu : Nowy Konkurs, np WorldSongContest
Opisz siebie : Zabawny/a,Czuły/a Romantyczny/a...ItP.
Dlaczego ty? : Tak Serio, To nie chciałem/am się zgłaszać jako Admin, ale to było konieczne ;/
Jak długo jesteś w konkursie? : Od 2 edycji
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : TAK , ale niezbyt dużo
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : ???


Kandydatura nr 6:

Wiek : 16
Czas spędzony na forum : wystarczający, choć niezbyt długi.
Co wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do konkursu : przemyślimy, zobaczymy.
Opisz siebie : Ech... Nieprzekupny/a, rzetelny/a, obowiązkowy/a i oczywiście względnie miły/a. To na tyle. W końcu sami widzicie jaki/a jestem.
Dlaczego ty? : sam/a nie wiem. Poprosili to się zgłosiłem/am (a może to jednak moje zaniżone poczucie wartości? hahaha). Nie jestem idealny/a, a nawet nie przekraczam normy unijnej ale będę się starać. Obiecuje.
Jak długo jesteś w konkursie? : Od 1 edycji
Czy masz czas w wakacje!! (WAŻNY PUNKT) : TAK
Dlaczego inni powinni na ciebie głosować? : To już ich wybór. Sam/a bym na siebie nie zagłosował/a, a tu karzą mi wymieniać. Raczej nie wkupiłem/am się w waszą społeczność, ale w zamian postaram się doprowadzić do szybszego podawania wyników edycji (oczywiście uda mi się to tylko z waszą pomocą).





Głosujemy na PW do użytkownika Лука
Głosujemy w skali punktów 6,5,4,3,2,1 (6 dla najlepszego podania)
Podania są anonimowe więc prosze nie zdradzać kogo jest podanie.
Kandydaci również mogą głosować w skali 6,5,4,3,2,1 uwzględniając swoją kandydaturę na końcu głosowania.


http://www.tophit.ru/img/news/11569_l.jpg

Reprezentantka Rosji - Yolka

Offline

 

#2 27-06-11 22:58:04

Sylwia

Uczestnik

Zarejestrowany: 27-06-11
Posty: 38
Punktów :   

Re: Nabór - Głosowanie na kandydatury

GŁOSUJEMY NA PW

Offline

 

#3 29-06-11 12:41:21

Kamil

Aktywny uczestnik

Zarejestrowany: 02-06-11
Posty: 117
Punktów :   

Re: Nabór - Głosowanie na kandydatury

Do kiedy można głosować?

Offline

 

#4 30-06-11 19:47:00

 Лука

Administrator

13829212
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 542
Punktów :   

Re: Nabór - Głosowanie na kandydatury

Widząc nikłe zainteresowanie głosowaniem zamykam je.

Podliczę te głosy co dostałem.


http://www.tophit.ru/img/news/11569_l.jpg

Reprezentantka Rosji - Yolka

Offline

 
  • Index
  •  » EDYCJE
  •  » Nabór - Głosowanie na kandydatury

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań Łodzie motorowe czarter prace ziemne Złotów